O Firmie

WIZJA – Tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla naszych Klientów ma na celu realizację nie tylko aktualnych wyzwań technologicznych i biznesowych, ale także ich optymalną pracę w przyszłości. Nasze rozwiązania projektujemy analizując również parametry finansowe inwestycji takich jak CAPEX, OPEX, TCO. Rozwijamy naszą ofertę włączając do niej dobre i sprawdzone rozwiązania dostarczane przez liderów w zakresie oferowanych technologii.

JAKOŚĆ – ponad 25-lat doświadczenia w branży, wiedza inżynierów poparta stosownymi certyfikatami technicznymi, wysokie statusy partnerskie, a także wdrożona i na bieżąco aktualizowana metodyka działania firmy zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001 oraz ISO 27001 gwarantują naszym Klientom wysoką jakość świadczonych usług i realizowanych projektów.

PROFESJONALIZM – rozpoczynamy wspólne projekty od analizy potrzeb technologicznych i biznesowych, tworzymy wariantowe koncepcje z analizą kosztów oraz korzyści, proponujemy i prowadzimy testy urządzeń dbając, aby realizowane projekty przyczyniły się do rozwoju biznesu Klienta.

Inżynierowie

Firma ASCOMP kładzie nacisk na szkolenia, egzaminy i certyfikaty swoich inżynierów. Aktywny udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych na świecie producentów sprzętu IT pozwala dzielić się z Klientami wiedzą o najnowszych produktach i najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach.
Wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach, wsparte zaawansowaną i specjalistyczną wiedzą, umożliwia szybką analizę problemów sieci i dobór właściwych rozwiązań, które usprawniają pracę administratorów.

Centrum szkoleniowe

Wdrożenie odpowiedniego rozwiązania sieciowego to ważna kwestia – równie istotna jest umiejętność bieżącego zarządzania i kontroli posiadanej infrastruktury poprzez administratorów. Aby ułatwić naszym Klientom podjęcie decyzji co do zastosowania odpowiedniego rozwiązania, firma ASCOMP S.A. od 2010 roku prowadzi szkolenia, warsztaty i konferencje.
Mamy do dyspozycji sale konferencyjne oraz laboratoria wyposażone w sprzęt demonstracyjny przygotowany do prowadzenia szkoleń i warsztatów.

30 lat
obecności
na rynku
8 500
zrealizowanych projektów
101 000
użytkowników końcowych
65 mld zł
chronionego biznesu
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej
Kalendarz ASCOMP