Aktualności

14lut
DIAMENTY FORBESA 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma ASCOMP S.A. znalazła się w gronie laureatów „Diamentów Forbesa – 2020″! Niezależny ranking.

31sty
Ascomp laureatem Ultimate Warrior EXTREME 2019!

Jako jedyna firma z Polski i Regionu Europy Wschodniej zostaliśmy laureatami ogólnoświatowego programu Ultimate Warrior EXTREME 2019! Extreme Networks to.

20sty
Konferencja InfraSEC

Ascomp i Extreme Networks wezmą udział w konferencji InfraSEC Forum. Konferencja odbędzie się w formule obejmującej holistyczne spojrzenie na problematykę bezpieczeństwa infrastruktury OT,.

19gru
Ascomp Partnerem Roku 2019 Extreme Networks!

Ascomp partnerem roku 2019 Extreme Networks! Nagroda przyznawana jest za wyjątkowe osiągnięcia w ciągu ostatniego roku. Miło nam ogłosić, że.

30maj
30-lecie Ascomp!

Przyszła pora, żeby wreszcie wyjawić, gdzie spędziliśmy ostatnie 4 dni! 🙂 Cała nasza firma obchodziła 30-lecie Ascompu w Porto! Piękne.

07maj
Pure Storage Certified Associate!

Gratulujemy po raz kolejny naszym inżynierom za zdobycie kolejnych certyfikatów do kolekcji! Tym razem zdali egzaminy z Pure Storage i dzięki.

30kwi
Ascomp doceniony przez dziennik Puls Biznesu!

Firma Ascomp została doceniona przez dziennik Puls Biznesu i uznana jako jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm! Znaleźliśmy się teraz w.

24kwi
Ascomp Security Forum 2019!

Ascomp Security Forum 2019 już za nami! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wspaniałą atmosferę oraz niezapomniane chwile podczas naszej konferencji. Jak.

18mar
Ascomp partnerem Black Diamond – Extreme Networks!

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że nasza praca została po raz kolejny doceniona i możemy pochwalić się statusem partnerskim Black Diamond! Jest to.

08mar
Nasi inżynierowie zdobyli kolejne specjalizacje od Extreme Networks!

Nasi Inżynierowie zdali wymagane egzaminy i mamy dwie kolejne specjalizacje w Extreme Networks: Extreme Master Automated Campus i Master Smart.

30 lat
obecności
na rynku
8 500
zrealizowanych projektów
101 000
użytkowników końcowych
65 mld zł
chronionego biznesu
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej
Kalendarz ASCOMP