Aktualności

19gru
Ascomp Partnerem Roku 2019 Extreme Networks!

Ascomp partnerem roku 2019 Extreme Networks! Nagroda przyznawana jest za wyjątkowe osiągnięcia w ciągu ostatniego roku. Miło nam ogłosić, że.

30maj
30-lecie Ascomp!

Przyszła pora, żeby wreszcie wyjawić, gdzie spędziliśmy ostatnie 4 dni! 🙂 Cała nasza firma obchodziła 30-lecie Ascompu w Porto! Piękne.

07maj
Pure Storage Certified Associate!

Gratulujemy po raz kolejny naszym inżynierom za zdobycie kolejnych certyfikatów do kolekcji! Tym razem zdali egzaminy z Pure Storage i dzięki.

30kwi
Ascomp doceniony przez dziennik Puls Biznesu!

Firma Ascomp została doceniona przez dziennik Puls Biznesu i uznana jako jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm! Znaleźliśmy się teraz w.

24kwi
Ascomp Security Forum 2019!

Ascomp Security Forum 2019 już za nami! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wspaniałą atmosferę oraz niezapomniane chwile podczas naszej konferencji. Jak.

18mar
Ascomp partnerem Black Diamond – Extreme Networks!

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że nasza praca została po raz kolejny doceniona i możemy pochwalić się statusem partnerskim Black Diamond! Jest to.

08mar
Nasi inżynierowie zdobyli kolejne specjalizacje od Extreme Networks!

Nasi Inżynierowie zdali wymagane egzaminy i mamy dwie kolejne specjalizacje w Extreme Networks: Extreme Master Automated Campus i Master Smart.

08mar
Ogromny sukces! Status Partneski Gold od F5 Networks!

Jesteśmy zaszczyceni, iż możemy pochwalić się kolejnym osiągnięciem naszej firmy! Jako jedni z niewielu posiadamy status partnerski Gold od F5.

12lip
Kolejny sukces II i III edycji Warsztatów F5 Technical Boot Camp zorganizowanych przez ASCOMP

W dniach 2-3 lipca i 4-5 lipca odbyły się kolejne edycje warsztatów F5 Technical Boot Camp organizowanych przez ASCOMP S.A..

28cze
ASCOMP S.A. jako Autoryzowany Partner-Certyfikowany Projektant i Instalator Systemu Okablowania Strukturalnego BKT

W celu zapewnienia naszym klientom najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, pracownicy ASCOMP S.A. na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje. Informujemy, iż w.

30 lat
obecności
na rynku
8 500
zrealizowanych projektów
101 000
użytkowników końcowych
65 mld zł
chronionego biznesu
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej
Kalendarz ASCOMP